לשיחת ייעוץ עם המומחה 054-5426020

השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

  תיקוני אל הרס – השיטה המתקדמת שכבשה את העולם

  הטכנולוגיה שמתפתחת בצעדי ענק, הביאה עימה בשורה בתחום האינסטלציה. הכוונה היא אל תיקונים תיקוני אל הרס. באמצעות מכשור מתקדם ומשוכלל ביותר, כבר ניתן לאתר תקלות בתשתית המים, ללא חפירות, או  שבירת רצפות וכדומה.שיטה זו, מתאימה לתשתית הביוב, טכנולוגיה של תיקון תשתית זו, נעשית בשיטת אל הרס, מה שחוסך שבירת מדרכות, שבילי גישה או הרס הגינה. הטכנולוגיה החדשה, מאפשרת לבצע בדיקות יסודיות בצנרת ובביוב, על מנת לקבוע מהיכן נובעת התקלה באמצעות מצלמות רובוטיות החודרות למערכת הביוב. המצלמות הללו מגיעות לאזורים שאף בעל מקצוע יכול להגיע אליהם, מבלי לפרק את הצנרת.תיקון זה, אינו מתאים לצנרת מים. יש לקחת בחשבון, כי לא תמיד ניתן לבצע תיקון ללא הרס, בכל תשתיות הביוב, היות וזה תלוי במצב הצנרת, אם היא סובלת מבלאי מואץ במיוחד. לפעמים חברת האינסטלציה, תמליץ במצבים מעין אלה, על החלפת הצנרת.

  מהן שלושת השיטות המתקדמות לתיקוני אל הרס?

  ישנן שלוש שיטות מתקדמות של תיקוני אל הרס, כאשר הראשונה היא באמצעות שרוול. ניתן לתקן קווים שלמים של צנרת וכן, באמצעות פאץ’ שהוא מן טלאי שמתקשה ונועד לסתום סדקים בצנרת. השיטה השלישית היא קוויק לוק, שהיא מערכת ייחודית בעלת פטנט עולמי, המאפשרת תיקוני צנרת ללא חפירה ובמהירות.לא כל חברת אינסטלציה, מיומנת בשיטות אלה ולכן, נדרש ידע רב וניסיון. זו הסיבה, כי לפני שאתם פונים אל חברת אינסטלציה, יש לברר עליה את כל הפרטים האפשריים, כולל וותק, שיטות עבודה ומכשור טכנולוגי משוכלל שהחברה כבר עבדת אתו שנים. יש לציין, כי תיקונים מקומיים של צנרת באמצעות שיטת PATCHING, חברת האינסטלציה, משתמשת ביריעות פיברגלס צפופה ודבק מסוג סיליקט, מה שגורם לפאצ’ עמידות גבוהה למשך שנים רבות.

  היתרונות בתיקון צנרת בשיטת אל הרס

  ישנם יתרונות רבים באמצעות השיטות של תיקון אל הרס. למשל:

  • עלות נמוכה לשאר שיטות תיקון צנרת
  • תיקון באמצעות פאצ’ עמיד ואפילו הפאצ’, עמיד יותר מהצנרת המקורית
  • שיטות תיקון צנרת בשיטת אל הרס, הפכו לנפוצות בעולם כבר עשרות שנים
  • תיקון בשיטת אל הרס, עמיד לחדירתם של שורשי עצים ולשאר נזקים
  • דיוק רב ומהירות בתיקון הצנרת, מה שמשתלם הן לחברת האינסטלציה והן ללקוחות
  • אפשר לבצע תיקוני שרשרת למרחק רב
  • אפשר לתקן כל קוטר של צינור וכן תיקון זב, מתאים לכל סוגי הצנרת הקיימים בשוק.

  יש לציין, כי בתום העבודה, חברת האינסטלציה, תפיק עבורכם דו”ח שיכלול את הממצאים, התקלות והצעה לתיקון. דו”ח זה יעיל, במידה ותצטרכו אותו לבית המשפט, או בגלל סכסוך שכנים. לפני שתזמינו חברת אינסטלציה, מומלץ לוודא, כי החברה תפיק לכם את הדו”ח שיהיה כלול בתשלום שסגרתם מראש, הן על הבדיקה והן על התיקון עצמו בשיטת אל הרס.

  מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

    מאמרים נוספים

    נזק רטיבות

    רטיבות בקיר חיצוני, רטיבות בקיר פנימי, רטיבות בקירות לא מעט אנשים נאלצים להתמודד עם נזקי רטיבות שנגרמו כתוצאה...

    קרא עוד
    בדק בית

    בדיקה לפני קניה: חברת מ.ג שרותי בית מציעה ללקוחותיה שרות בדק בית הכולל ייעוץ מלא והדרכה לפני רכישת...

    קרא עוד
    קידום אתרים
    בית תוכנה לקידום אתרים