לשיחת ייעוץ עם המומחה 054-5426020

השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

  צילום קווי ביוב ומרזבים

  תחום האינסטלציה מציע כיום שלל של פיתוחים טכנולוגים מתקדמים, המאפשרים לאתר ולאבחן באופן מדויק בעיות בצנרת הביוב הגורמות לתקלות ולהפסקות פעילות השימוש השוטף בשגרה.

  צילום צנרת בסיב אופטי מתוך הקו הינו אחד מהם, ובעזרת מכשור נלווה מתקדם מבצע בעל מקצוע מומחה מטעם החברה בדיקה המאפשרת אבחון מדויק של התקלה.

  חברת מ.ג שירותי בית מציעה את השרות כחלק מניסיונה והתמחותה בתחום.

  מה מטרת הצילום:

  צילום קווי צנרת ביובים ודלוחין הינו שרות חיוני ביותר, הדבר מאפשר לבדוק מתוך הצנרת שברים, סדקים, ניתוקים, חדירות של עצמים / שורשים וכן פגיעות חיצוניות.

  בדרך כלל, הצנרת נמצאת בתוך הקרקע בעומקים שונים ובהיקף המבנה, מתחת לריצוף ובקירות הבית ולא ניתן להגיע אליה ולראות מה התקלה ואיפה הדליפה ומה מצב הצנרת. שיטת הצילום מאפשרת לנו להגיע לכל נקודה בתוואי ולדעת במדויק מהי התקלה הגורמת לעצירת זרימת הביוב או הדליפה ממנה. כמו כן, המכשיר יודע לתת נקודות ציון ולמדוד עומק, מרחק ומיקום הנזק. ככל שהאיתור והאבחון של התקלה מדויק וממוקד יותר ניתן לתת מענה מלא לכל תקלה. נתונים אלה מאפשרים לבצע הערכת מצב ותכנון התיקון ולקבל הצעות מחיר בהתאם.

  בנוסף הצילום מיועד גם לבדיקות ומיפוי מערכות ותשתיות היקפיות למבנים עבור הרשויות שדורשות זאת לצורך טופס אכלוס. הצילומים מתועדים ומוקלטים ומועברים ללקוח בדיסק ע”מ לאפשר הצגת נתונים לכל גורם רלוונטי וכן לקבל הצעות מחיר לתיקון במידת הצורך.

  אבחון ותיקון:

  עם קבלת כל הנתונים המומחים של חברת מ.ג שירותי בית מתכננים את תהליך התיקון. גם כאן, שיטות הטיפול בבעיות מפותחות וחדשניות, והאחריות עליהן מלאה. צוות החברה מאמין בשיקום מקסימאלי של מקור הבעיה וככל שניתן ע”י שיטות מתקדמות מבלי לבצע הריסות וחפירות מיותרות, ובכך נמנעות פעולות שדורשות לא פעם הרבה כסף.

   

  לצילום קווי ביוב ודלוחין צרו קשר עוד היום עם חברת מ.ג שירותי בית.

  מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

    שירותים נוספים

    קידום אתרים
    בית תוכנה לקידום אתרים