לשיחת ייעוץ עם המומחה 054-5426020

השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

  לקוחות ממליצים

  מ.ג שרותי בית ברצוני להביע את תודתי האישית והערכתי עבור הטיפול המקצועי והמסור בהגעתכם לדירת סבי וסבתי ,על היחס החם והדאגה לשלומם ההסבר המדויק על המצב ועל שיתופם בהליך הבדיקה בסבלנות וסובלנות רבה. כבר מהשיחה הראשונה עם יונתן ידעתי שעומד מולי בעל מקצוע הגון,מקצועי מאוד,יסודי ובעיקר בן אדם נעים וסובלני.ביצעת עבודה יסודית מסודרת עם מינימום הפרעה לשיגרת הבית באיתור נזילה בעזרת מכשור מתקדם ומשוכלל שאפו ענק ואלפיי תודות ממליצה בחום
  אורטל
  זו הפעם השנייה שצוות מ.ג שרותי בית מטפל בנזילה בביתנו. מדובר בצוות מקצוען בכל קנה מידה. העובדים איתרו במהירות רבה את מוקד הנזילה ותיקנו אותה בזמן קצר תוך גרימת מינימום נזק. אין לי ספק שאם יהיה לי עוד נזק צנרת בבית אדרוש כי צוות זה יגיע לטפל בבעיה. אני מודה מאד לעובדים על טיפול מקצועי, אדיב ומיומן!!!
  אוהד דבי
  קיבלנו את הדוח וברצוננו להודות לכם עליו ועל השרות המקצועי והאמין ומעל הכל על היחס האנושי היוצא מן הכלל. הדו"ח שכתבתם על הנזקים שנגרמו לדירתנו ערוך בצורה מקצועית, מפורט, ונותן תמונת מצב כוללת ומפורטת המתייחסת לכלל הנזקים שנגרמו לדירה על כל הסעיפים ומתייחס גם לדרכי התיקון. יש לציין שהייתם ממוקדים מאוד בזמן מתן השירות ידעתם להתייחס לדברים על כל ההיבטים להסביר לנו את כל ההשלכות הן הטכניות והן החוקיות ובעיקר הייתם ענייניים, וברגישות רבה ידעתם להפריד בין הרגשות והמטענים הנפשיים שלנו לבין הנזקים הטכניים. היכולת הזאת גרמה לנו להבין שאנו נמצאים בידי אנשי מקצוע אמינים ומנוסים ובעיקר ומעל הכל,- בני אדם. לא כל יום נתקלים באנשים כמוכם. מודים לכם מאוד על השרות ועל האצילות נפש המשך ברכה והצלחה!!
  פסיה ומשה פרסי
  בתאריך 03/11/15, פניתי לחברת מ.ג שרותי בית , יום למחר התייצב צוות מומחים אשר ביצע את הבדיקה. 4 שעות של בדיקת בניין בן 5 קומות. אני רוצה לציין לטובה את צוות המומחים בפרמטרים הבאים : הסבר מדויק על כל נזילה ונזילה כולל פתרונות פרקטיים. בדיקה שבוצעה באופן יסודי ודקדקני. הגשת דוח מפורט שלא השאירה מקום לטעויות. אני ממליץ בחום רב!!!
  מתן בן שמחון
  בתאריך 17/6/14, עבדו אצלנו צוות חברת מ.ג שירותי בית. החליפו צינור מים קרים, עבדו בצורה יעילה וטובה! עבודה נקייה וזריזה!
  זיוה ורטהיימר
  הדו"ח המפורט והברור הרשים אותי מאד. פעם ראשונה אני רואה בדיקה ברמה מקצועית כזו עם ציוד מודרני ומשוכלל למדיי. זה הרשים אותי מאד. אני בשמחה אמליץ עלך לחברים שיצטרכו בדיקות דומות.
  טוניק ארקדי
  לצוות מ.ג שרותי בית, על עבודה מצוינת ונעימה באיתור דליפה תת-קרקעית שבוצעה ביום א` 17.04.16. אין ספק שכל חברה יכולה להתגאות בשירות כזה וביעילות כזו!
  גבע מאיר
  כבר בקבלת השיחה המאוחרת, מציאת זמן ביום שישי לבוא לבצע בדיקת נזילה תת קרקעית, סבלנות עד מציאת הבעיה עם ציוד מרשים ולבסוף מציאת הנזילה. תודה רבה וכן ירבו נותני שרות כמוכם. יישר כוח!!
  שקד יואב
  שירות אדיב, מהיר ואיכותי, יישר כוח.
  אסתר באגד
  צוות מ.ג שירותי בית עשו אצלי עבודת אינסטלציה מצוינת. הם בעלי מקצוע מקצועיים מאוד, זריזים , עבודתם נקייה מאוד. יישר כוח!
  שרה קירו
  תודה על השירות המהיר והמקצועי, תוך 3 שעות מהרגע שצלצלנו אליכם הבעיה כבר טופלה. יישר כוח!
  מיטל אברהם
  קיבלנו מאנשי החברה שירות מהיר ומקצועי ביותר, העונים בסבלנות ונותנים הסבר מפורט לכל שאלה. איתור מדויק של התקלות והמלצה הטובה ביותר לפתרון הבעיה. תודה!!
  דביר משה ורקפת
  השירות יוצא דופן, מאד מקצועי ולא פחות חשוב אדיב מאד. מעבר לאיתור הבעיות, הדו"ח שניתן היה ברמה מקצועית מאד גבוהה יחד עם המלצות ומפרטים לעבודה עצמה ובמקביל ליווי ויעוץ לאנשי המקצוע בעת העבודה מה שמאד עוזר. אין ספק ששירות זה יכול לחסוך הרבה עבודה והוצאות מיותרות ופשוט לגשת ישר למקור הבעיה. זוהי הפעם השלישית שפניתי לחברה לדירות שונות, ממליץ בחום!
  הארי
  ברצוני להודות למ.ג שרותי בית על השירות האדיב והמקצועי. הבדיקה שהם ערכו עבורי הייתה מקיפה מאוד ובסופה קיבלתי דו"ח מצב של הדירה עד הפרט האחרון. ממליץ!
  הארגורן יואבי
  רק שתדעו! קיבלנו את היחס הכי טוב שיכולנו לייחל מצוות מ.ג שירותי בית. אנחנו מאוד מרוצים והלוואי שכל בעלי המקצוע יתייחסו לעבודתם ברצינות כזו ועוד עם שמחת חיים. תודה רבה!!
  חנן סיימון
  רוצה להגיד תודה! על העבודה והמקצועיות, והחשוב מכל על הדיוק בהבחנה כי בלעדיכם הבעיה לא הייתה נפתרת. על הסבלנות וההדרכה לבעלי המקצוע ששהו בביתי, הודות לידע הבלתי נדלה שיש בכם. עשיתם זאת בנועם, בסבר פנים יפות ואכפתיות. לכן כל מילה היא בזכות ולא בחסד. תודה רבה!!
  אוחיון מימי
  קיבלנו שירות מקצועי ונחמד. תודה רבה!
  דנה דרור
  השירות יוצא מגדר הרגיל, מקצועי, מהיר וידידותי. אני לא יכול אלא להמליץ בחום על חברת מ.ג שירותי בית ובוודאי אני אישית אשתמש בעזרתם בכל עבודת אינסטלציה ובמיוחד בעבודות מסובכות ועדינות.
  אפריים דובק
  צוות מ.ג שרותי בית ביצעו אצלנו עבודות תיקון צנרת במטבח. יש לציין כי הם עובדים בצורה נקייה ומסודרת, משתדלים למלא את רצון הלקוחות על הצד הטוב ביותר, תמיד מאירים פנים עם מילה טובה וחיוך, נוחים מאוד בהתנהגותם והכי חשוב מקצועיים ביותר. כל זה נתן לנו הרגשה טובה מאוד, נעים לעבוד איתם. עלו והצליחו!
  מש` קלינבסקי
  צוות מ.ג שירותי בית עשו אצלי עבודה מהירה, יסודית ונקייה. והכול בחיוך ובסבר פנים יפות. תודה רבה לכם!
  שוורץ דוד
  אני מלאת התפעלות מהאופן שבן בצעתם את הבדיקה שהזמנתי אצלכם. הבדיקה נעשתה במקצועיות, מהימנות, ודיוק מרבי ותוצאותיה שאינן משתמעות לשתי פנים מדברות בעד עצמן. אמנם, היו לי השערות לגבי תוצאות הבדיקה, אך אתה הצלחת להוכחתן למעלה מכל ספק סביר. הדו"ח הוא לא פחות ממצוין ואני מקווה שבזה בא לציון גואל ותם ענין ההצקות מצד השכנים. עזרתם לי מאד ועל כך ברכתי ותודתי.
  אילנה קאופמן
  השירות מחברת מ.ג שירותי בית היה מהיר ענייני ומקצועי. איתור התקלה הראה על ניסיון ומקצועיות והפתרון היה פשוט וקל ובוצע מיד.
  רפאל בר לב
  צוות מ.ג שרותי בית הגיעו אלינו לאחר ביקור ראשוני של אינסטלאטור שהעריך כי ישנו פיצוץ בצנרת דירתנו אך דרוש אבחון מקצועי. הגיעו שלושה אנשי מקצוע וביעילות אבחנו את מקור הנזק תוך זמן קצר. התיקון בוצע במקום לשביעות רצוננו. הצוות עושה רושם מקצועי ובעיקר נחמדים, אנשים שנעים להעסיק בבית. יש לציין כי לא חסכו בניקיון לאחר העבודה.
  מש` פרידמן
  ביום ה-30/6/14, התפוצץ צינור בחדר המדרגות. הזמנו את חברת מ.ג. שירותי בית. השירות היה אדיב ומקצועי מאוד. זמן ההגעה היה קצר מאוד מרגע הקריאה. ממליצה מאוד על החברה!!
  שרה נאה
  הריני להודות לחברתכם, ראשית על איתור תקלת הנזילה ששני שרברבים לא הצליחו לאתר. שנית ביצוע תיקון התקלה נעשה ללא דופי וללא חיסכון בחלקים חדשים. אנו מודים מאוד על הביצוע.
  רוני קיסר
  ביום ג׳ 5.8.2014, התעוררנו לבוקר של הצפה בשל פיצוץ בצנרת בחניית הבית בכניסה לבניין ברח גדעון האוזנר 4 בירושלים. מאחר ואנו מבוטחים בעלי פנה טלפונית וביקש את טיפול בעניין. הבטיחו שיגיעו בין 10.00 – 14.00. ואכן לקראת השעה 11.00 הגיע מומחה בשם יונתן מטעם חברת מ.ג שרותי בית, זיהה את הבעיה ותיקן הכול לשביעות רצוננו המלאה. אני חייבת לציין לטובה את השירות היוצא מהכלל שקיבלנו. ירבו אנשים כאלה – שמעניקים שירות כה מעולה. תודה גדולה!!
  זהבית ואהרון מנשה
  פניתי לחברת מ.ג שירותי בית לגמרי בטעות לאחר ייאוש רב בחיפוש אחר חברה אשר תסייע לי במתן פתרון לבעיות רטיבות שיש בביתי. לציין כי מיד חזרו אלי והחלו לטפל בענייני בצורה מקצועית ואדיבה. קיבלתי ליווי מלא, מענה לכל שאלותיי ודו"ח מסכם ומשקף הכולל מתן פתרונות לכל בעיה ובעיה. תודה לצוות המסור על שירות מעל ומעבר, יעיל ,אדיב , מקצועי ורציני כראוי לנותני שירות מצוינים. ממליצה בחום רב להשתמש בשירותי החברה שחרטה על דגלה מקצועיות, אמינות, אחריות ואיכות.
  אתי כהן דאבוש
  צוות מ.ג שרותי בית ברמה מקצועית גבוהה ביותר ויכולת ביצוע בלתי רגילה. עבודה מדויקת, נקייה ומהירה. חבל שלא הכרתי את אנשי המקצוע האלו עוד בשנים קודמות. כל הכבוד והרבה תודות!!
  ד"ר פרוזינין עמרם
  בתאריך 23/09/14, שוחחתי עם צוות מ.ג שרותי בית ואלה באדיבות הגיעו תוך זמן קצר. במקצועיות פתרו את הבעיה במהירות רבה. ממליץ לכל דורש!!
  זאב דוד
  התיקון בוצע לשביעות רצוננו והשרות היה טוב ואדיב מאוד, תודה.
  אירנה הופמן
  לפגוש אנשים שיודעים לשרת לקוחות זה לא דבר מובן מאליו. להקפיד על זמן תיאום הבדיקה ועל הפקת דוח הבדיקה… מי ייתן ותמשיכו כך להיות.
  אריק פישר
  תיווך ושיווק נדל"ן ברמה אחרת
  למ.ג שרותי בית, תודה ומלוא הערכה על ביצוע הבדיקה המקצועית והיסודית של תקינות מערכת המים בדירתנו ובמרחב הבית. ההיענות המידית לפנייתנו ואופן ביצוע הבדיקה מעידים יותר מכל על רמת שירות והמקצועיות. אנו כל כך מרוצים שהמלצנו על שירותיכם לכל השכנים ולנציגות הדיירים. תודה!!
  יצחק אורגד
  התרשמתי מצוות עובדים היודעים את מלאכתם, הם התמסרו עד סוף העבודה וגמרו את תיקון נזק האינסטלציה לשביעות רצוננו. אנשים נעימים ואמינים.
  צור אביגיל
  ממליצה בחום על מ.ג שירותי בית. הצוות שהגיע לביתי היו קודם כל נחמדים בצורה בלתי רגילה. הם ביצעו את הבדיקות בקפדנות וביעילות ונתנו לי תחושה שאין דבר הנסתר מעיניהם. הדו"ח שנשלח מפורט ומקיף, מצביע על הכשלים ומציע את הפתרונות הנדרשים לתיקונם. התחושה היא שהמומחים ילוו אותי ואת ביתי בכל בעיה שתצוץ. תודה רבה!
  ואזנה נרית
  אני ממליצה על צוות מ.ג שירותי בית בחום, לאור ניסיוני בשנים האחרונות האנשים של החברה מצטיינים במקצועיות, באמינות ובאדיבות. בולטת מאוד היכולת שלהם לאתר בעיות ולמצוא להן פתרונות מדויקים. אין ספק שהם מאנשי המקצוע אליהם חוזרים בשעת הצורך.
  וייצמן ציפי
  אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום! השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם

   קידום אתרים
   בית תוכנה לקידום אתרים