לשיחת ייעוץ עם המומחה 054-5426020

השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

  איתור רטיבות בבית

  תהליך איתור רטיבות יתבצע באמצעות מספר שיטות עיקריות: צילום תרמוגרפי, מצלמת סיב אופטי, גלאים אקוסטיים ועוד. ישנן סיבות רבות המסבירות את הופעתן של נזילות מים: החל מצנרת בעייתית, קירות פנימיים שלא נאטמו כהלכה ועד איטום חיצוני עמוס סדקים. כך או כך, כדי להתמודד עם המצב על הצד הטוב ביותר, יש לפנות אל חברת מ.ג שירותי בית. בין אם מדובר באיתור נזילות מים, איתור דליפות מבריכות שחיה או שמא מדובר בחידוש והחלפת הצנרת – צוות עובדי החברה יבצעו את המשימה במקצועיות חסרת פשרות. מעבר לכך, החברה מחזיקה בוותק וניסיון רב, מציעה פתרונות חכמים ומעניקה ללקוחותיה יחס אישי ואדיב.

  להשתמש בציוד מתקדם לצורך איתור רטיבות

  אחת הבעיות השכיחות ביותר הן נזילות מים. עם זאת, וכדי להתמודד עם המצב על הצד הטוב ביותר, יש לבצע עבודת איתור רטיבות. לשם כך, ניתן להסתייע בציוד טכנולוגי מתקדם. כמו מה למשל? נציין את חלקם כעת:

  • צילום תרמוגרפי – הצילום התרמוגרפי מתבצע על ידי שימוש בגלי אינפרא אדום. וזאת, כדי לאתר את מיקום הנזילה המדויק וחומרתה. עבודת צילום זו כוללת מגוון צבעים המציגים את הפרשי הטמפרטורות באזור הבדיקה. לבדיקה זו יתרונות רבים, שכן היא מסייעת במגוון מצבים – בייחוד כאשר ישנן בעיות איטום מורכבות.
  • מצלמת סיב אופטי – מצלמה זו הינה כלי מתקדם לצורך איתור נזילות. מצלמת סיב אופטי הינה מצלמה קטנה וצרה, אותה ניתן להכניס לצינורות דקים – ולסייע באיתור מיקום הנזילה במהירות. עבודת הצילום תתבצע בדיוק רב – כולל הארה עצמית.

  איתור רטיבות איכותי, מקצועי וחסר פשרות

  מעוניינים לאתר כשלים בבריכת השחייה שלכם? מתעניינים באיתור ומיפוי התשתיות של המבנה בו אתם גרים? בין אם מדובר במשימות אלו ובין אם מדובר בצילום קווי ביוב, בדק בית ועוד – צוות המומחים של חברת מ.ג שירותי בית יסייעו לכם בכך. העובדים מחזיקים בהכשרה הדרושה ואת הציוד האיכותי ביותר. זאת ועוד, תוך רמת זמינות גבוהה ושירות מרשים.

  איתור רטיבות בבית

  איתור רטיבות בקירות

  הסיבות להיווצרותם של סימני רטיבות בקירות הם רבים. החל מאיטום לקוי בקירות החיצוניים, איטום לקוי בגג המבנה או שמא מדובר בבלאי, יש לבצע איתור רטיבות בקירות – ולהתאים את הטיפול הרלוונטי. למידע נוסף, אתם מוזמנים לפנות אל חברת מ.ג שירותי בית. חברה מובילה זו, הפועלת למעלה מ-20 שנה בתחום הטיפול בבעיות רטיבות ונזילות, מספקת מענה איכותי ומתקדם. זאת ועוד, ברמת זמינות גבוהה, במחירים נוחים ובשירות מוקפד ואדיב.

  איתור רטיבות בקירות: לפנות אל חברה אמינה ומקצועית

  כולנו חוששים מהרגע בו נגלה סימני רטיבות, עובש או קילופים על קירות ביתנו. סימנים אלו מעידים, בדרך כלל, על קיומן של נזילות מים. בהתאם, אם גיליתם ערנות וחוששים שמא בצנרת הבית נוצרה נזילה, יש לפנות אל בעלי מקצוע מנוסים. כך, לאורכו של שיתוף הפעולה, תתבצע עבודת איתור רטיבות בקירות.

  כאשר אנו מדברים עם הופעתם של סימני רטיבות על הקירות של הבית, הכוונה היא לליקויים שנוצרו עקב הסיבות הבאות: איטום לקוי בקיר חיצוני, איטום לקוי בגג הנכס, בלאי טבעי בקירות המבנה, נזילת מים בצנרת וכן הלאה.

  ליקויים אלו ישפיעו רבות על הנראות האסתטית של המבנה, ישפיעו לרעה על בריאות הדיירים, יורידו את ערך הנכס, יפוררו את הקירות ואף יגרמו לנזקים רבים אחרים. עם זאת, וכדי להתמודד עם המצב במהירות, ביעילות ובמקצועיות הדרושה, יש ליצור קשר עם חברת מ.ג שירותי בית. עובדי החברה ילוו אתכם שלב אחר שלב בתהליך העבודה – עד לכדי קבלת התוצאה הרצויה.

  איתור רטיבות בקירות במחיר משתלם

  כתמי רטיבות ונזילות מים הן לא גזירת גורל וניתן למנוע אותן ואף לצמצם את הנזקים שהן יוצרות. כיצד? על ידי יצירת קשר עם חברת מ.ג שירותי בית. החל מאיתור נזילות מים, צילום קווי ביוב, בדק בית, חידוש והחלפת צנרת ועוד – מענה מקיף ואיכותי זה יתבצע בהתאם לנהלים. לפרטים נוספים, צרו קשר בהקדם.

  איתור רטיבות בקירות במחיר משתלם

  לא מעט אנשים נאלצים להתמודד עם נזקי רטיבות שנגרמו כתוצאה מבעיה בצנרת או מחדירות מי גשמים. הנזקים הנגרמים בקירות הפנימיים או החיצוניים ובתקרות הבית משפיעות על הנכס בטווח הארוך, לכן יש לטפל בהם בהקדם האפשרי.

  הגורמים לנזקי רטיבות

  נזילות מים מצנרת גורמות לנזקי רטיבות גדולים וקשים יותר במבנה. חלקן מנזקי הרטיבות נגרמים בהדרגה וחלקן באופן מיידי.

  נזקי רטיבות הנגרמים כתוצאה מנזקי צנרת של מערכות דלוחין וביובים בהן השימוש אינו קבוע, כגון, מקלחות, אסלות וכד`, נוצרים בדרך כלל בהדרגה. לכן, סימני רטיבות אלו מתגלים לאחר תקופה ארוכה יחסית כשכבר נגרמו נזקי ספיגת מים במבנה. לרוב, הסימנים יתגלו בדמות כתמים וקילופי צבע בקירות מעל פנלים או בתקרות מתחת לאזורי השימוש כמו חדרי אמבטיה ומטבחים.

  נזילת מים ממערכות צנרת מים קרים או חמים ייגרמו להצפת האזור בו עוברת הצנרת באופן מיידי, והסימנים יתגלו מיד כאשר תהיה נזילת מים פעילה בתקרה מלמטה או נביעת מים מהרצפה או הצפת הבית במקרה של פיצוץ בצנרת גלויה. במקרים אלו ייגרמו נזקי רטיבות בשטח רחב יותר בבית.

  נזקי רטיבות הנגרמים כתוצאה מחדירות מי גשמים בגגות, מרפסות וקירות המעטפת החיצונית או מי תהום הגורמים ליניקה קפילארית של הבטון שבמגע עם הקרקע, יופיעו כשכבר נגרמו נזקי ספיגת מים במבנה בכל ימות השנה ויתגברו בימות החורף. סממני הרטיבות יתגלו בדמות כתמים וקילופי צבע בתקרה ובקירות מעל הפנלים, במרווחי הריצוף והחיפויים בדמות מלחים אבקתיים ברובה, שינויי גוון בריצוף וכד`. איתור חדירות מי גשמים במבנים מצריכה מומחים מיוחדים עם ציוד משוכלל יותר והטיפול בנזקים אלו יקר יותר. כשמטפלים בנזקים אלו, יש לקחת בחשבון משתנים כמו גיל המבנה ואיכותו המשפיעים על הטיפול בבעיה, לכן רצוי להזמין מומחים בתחום.

  קיים עוד גורם שכיח הגורם לנזקי רטיבות והוא עיבוי מים כתוצאה מבידוד לקוי או מפגש נקודת הטל. לפי המפרט הכללי ותקנון הבנייה של הוועדה הבין משרדית פרק 09 ( קירות חוץ ), קיימים מפרטים מדויקים לאיטום ובידוד קירות במבנים. הקירות החיצוניים בנויים כך שתהיה אטימה מפני חדירות מים ואיזולציה שתשמור על בידוד של חום וקור מהאקלים החיצוניים לטמפרטורות הפנימיות הרצויות לנו. איזולציה נבנית על ידי יצירת חלל ריק בין שתי קירות, קיר חיצוני, קיר פנימי וביניהם חלל ריק של כארבעה סנטימטרים בתוספת קלקר להגברת הבידוד או ע"י בלוקים מיוחדים המסוגלים לבודד, אולם במצב זה יש להקפיד על טייח מבודד לגשרי קור. במקרים של חדירות זרמים ממוקדים של אוויר קר בקירות המעטפת החיצונית של המבנה ייווצר שם עיבוי מים הגורם לכתמי רטיבות ועובש.

  לכל נזקי הרטיבות והנזקים הנלווים הנגרמים ממנו, קיים טיפול ייחודי ויש לטפל בהם בהקדם לבל יהפכו לנזק בלתי הפיך.

  השפעות של נזקי רטיבות

  רטיבות הינה אחד הגורמים העיקריים המזיקים לעמידות המבנים. ככל שהבעיה מחמירה יותר, כך הטיפול בה הופך ליקר יותר. בתחום הבנייה יש להקפיד בנושא זה.

  נזקי רטיבות משפיעים על הנכס במספר אופנים:

  נזקי רטיבות במבנה גורמים לקורוזיה בברזל היציקות המבניות ולהיחלשות המבנה, לכתמי רטיבות וקילופי צבע בתקרות והקירות הפנימיים ואיתם היווצרות עובש, אך הבעיה המעיקה ביותר על המחייה היא ריח הטחב שלא ניתן להיפטר ממנו. כך שהבעיה חמורה יותר כשמדובר בנזק מצנרת ביוב.

  מ.ג שרותי בית מציעה מגוון שירותים לטיפול בבעיות נזקי הרטיבות המתגלים במבנה

  ככל שהתקלות יטופלו בהקדם כך יפחתו הנזקים הנלווים בבית

  מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

   מאמרים נוספים

   בדק בית

   בדיקה לפני קניה: חברת מ.ג שרותי בית מציעה ללקוחותיה שרות בדק בית הכולל ייעוץ מלא והדרכה לפני רכישת...

   קרא עוד
   בית תוכנה לקידום אתרים