לשיחת ייעוץ עם המומחה 054-5426020

השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

  איתור רטיבות בבית

  תהליך אבחון נזקי רטיבות מתבצע באמצעות מספר שיטות, העיקריות מבניהן הינם הצילום התרמוגרפי ומדידת לחות בהשוואת יחסים של ערכים באלמנטים המבניים. ישנן סיבות רבות הגורמות לנזקי רטיבות בקירות ותקרות, החל מבעיות צנרת, חדירות מים כתוצאה מאיטום לקוי וכו’. 

  כך או כך, לכל תרחיש יש פתרון ובכדי להתמודד עם המצב על הצד הטוב ביותר, מומלץ לפנות למומחים של חברת מ.ג שירותי בית. אצלנו תקבלו תשובות מדויקות, פתרונות חכמים ללא פשרות ויחס אישי ואדיב.

  להשתמש בציוד מתקדם לצורך איתור רטיבות

  אחת הבעיות השכיחות ביותר הן נזילות מים כתוצאה מבעיה בתוך המבנה. כדי להתמודד עם המצב על הצד הטוב ביותר וללא הריסות מיותרות, יש לבצע איתור ואבחון מדויק של הגורמים לנזקי הרטיבות. לשם כך, המומחים של החברה נעזרים בציוד טכנולוגי מתקדם. כמו למשל:

  • צילום תרמוגרפי – הצילום התרמוגרפי מתבצע על ידי שימוש בגלי אינפרא אדום. וזאת, כדי לאתר את מיקום הנזילה המדויק וחומרתה. הצילום נותן תמונת הדמיה המציגה את הפרשי הטמפרטורות באזור המדידה. לבדיקה זו יתרונות רבים, בייחוד כשרוצים למנוע הריסות מיותרות בבית.
  • מדידת לחות באלמנטים המבניים – בדיקת לחות מתבצעת לצורך קבלת נתונים בדבר רמות המים הכלואים מתחת לריצוף, בקירות ובתקרת הבית ביחס לערך האלמנט המבני הסטנדרטי. מהבדיקה ניתן לקבוע האם אחוזי הלחות במקומות אלה גבוהים או נמוכים ולהסתייע באיתור מיקום הנזילה במהירות וכן לקבל החלטות על אופן הטיפול. 

  איתור הגורמים לנזקי רטיבות באופן מקצועי וחסר פשרות

  מעוניינים לאתר כשלים במערכות הצנרת או האיטום של המבנה בו אתם גרים? בין אם מדובר במשימות אלו ובין אם מדובר בבדק בית – צוות המומחים של חברת מ.ג שירותי בית יסייעו לכם בכך. המומחים מחזיקים בהכשרה גבוהה ואת הציוד האיכותי ביותר, עם רמת שירות מרשימה.

  רטיבות בקירות

  הסיבות להיווצרותם של סימני רטיבות בקירות הם רבים. החל מאיטום לקוי בקירות החיצוניים, בגג המבנה, בחדרי הרחצה או במערכות צנרת מים וניקוזים. מומלץ לבצע איתור מדויק של הגורם לרטיבות בקירות ולהתאים את הטיפול הרלוונטי. למידע נוסף, אתם מוזמנים לפנות אל חברת מ.ג שירותי בית. חברה מובילה זו, הפועלת למעלה מ – 30 שנה בתחום הטיפול בבעיות רטיבות ונזילות, המומחים מספקים כבר בשיחה הראשונה מענה אדיב ומקצועי.

  איתור רטיבות בקירות הבית

  כולנו חוששים מהרגע בו מתגלים סימני רטיבות, עובש או קילופים בקירות. סימנים אלו מעידים, בדרך כלל, על קיומן של נזילות מים. לכן, מומלץ לפנות למומחה מנוסה. כך, הסיכוי הגבוה לפתור את הבעיה באופן מושלם מבלי לגרום לנזקים נוספים בבית.

  כאשר אנו מדברים עם הופעתם של סימני רטיבות על הקירות של הבית, הכוונה היא לליקויים שנוצרו עקב הסיבות הבאות: איטום לקוי בקיר חיצוני, איטום לקוי בגג הנכס, בלאי טבעי בקירות המבנה, נזילת מים בצנרת וכן הלאה.

  ליקויים רטיבות משפעים רבות על הנראות האסתטית של המבנה, על בריאות הדיירים, גורמים לירידת ערך של הנכס, לנזקים בתכולה, אך בעיקר גורמים להיחלשות המבנה. כדי להתמודד עם המצב במהירות, ביעילות ובמקצועיות הדרושה, מומלץ ליצור קשר עם חברת מ.ג שירותי בית. המומחים של החברה ילוו אתכם שלב אחר שלב, עד קבלת התוצאה הרצויה והיעלמות נזקי הרטיבות.

  איתור הגורמים לבעיות רטיבות – עניין של מחיר.

  לא מעט אנשים נאלצים להתמודד עם נזקי רטיבות שנגרמו כתוצאה מבעית צנרת או מחדירות מי גשמים. הנזקים הנגרמים בקירות הפנימיים ובתקרות הבית משפיעות על הנכס בטווח הארוך, לכן יש לטפל בהם בהקדם האפשרי. נזקי רטיבות גורמים לעלויות גבוהות בשיקום הנכס ולכן מומלץ כבר בשלב האבחון הראשון לפנות למומחה ולא לתת לרטיבות להחמיר. חשוב לדעת, הרטיבות לא נעלמת מעצמה אלה רק מחמירה. נזקי רטיבות הן לא גזירת גורל וניתן למנוע אותן ואף להעלים את הנזקים שהן יוצרים. כיצד? על ידי יצירת קשר עם המומחים של חברת מ.ג שירותי בית שם תקבלו מענה מקיף וליווי שוטף.

  הגורמים לנזקי רטיבות

  נזילות מים מכשלים בצנרת גורמים לנזקי רטיבות גדולים וקשים במבנה. חלקן מנזקי הרטיבות נגרמים בהדרגה וחלקן באופן מיידי.

  נזקי רטיבות הנגרמים כתוצאה מנזקי צנרת של מערכות דלוחין וביובים בהן השימוש אינו קבוע, כגון, מקלחות, אסלות וכד`, נוצרים בדרך כלל בהדרגה. לכן, סימני רטיבות אלו מתגלים לאחר תקופה ארוכה יחסית כשכבר קיימת התפשטות מים רחבה במבנה. לרוב, הסימנים יתגלו בדמות כתמים וקילופי צבע בקירות מעל פנלים או בתקרות מתחת לאזורי השימוש כמו חדרי אמבטיה ומטבחים.

  נזילת מים ממערכות צנרת מים קרים או חמים ייגרמו להצפת האזור בו עוברת הצנרת באופן מיידי, והסימנים יתגלו מיד כאשר תהיה נזילת מים פעילה בתקרה מלמטה או נביעת מים מהרצפה או הצפת הבית במקרה של פיצוץ בצנרת גלויה. במקרים אלו ייגרמו נזקי רטיבות בשטח רחב יותר בבית.

  נזקי רטיבות הנגרמים כתוצאה מחדירות מי גשמים בגגות, מרפסות וקירות המעטפת החיצונית או מי תהום הגורמים לספיגה קפילארית של הבטון שבמגע עם הקרקע, יופיעו בכל ימות השנה כשכבר נגרמו חדירות מים במבנה ויתגברו בימות החורף. סממני הרטיבות יתגלו בדמות כתמים וקילופי צבע בתקרה ובקירות מעל הפנלים, במרווחי הריצוף והחיפויים בדמות מלחים אבקתיים ברובה, שינויי גוון בריצוף וכד`. איתור חדירות מי גשמים במבנים מצריכה מומחה מיוחד עם ניסיון והבנה רחבה וציוד משוכלל, יש לציין כי האיתור והטיפול בנזקים אלו יקר יותר. כשמטפלים בכשלים אלו, יש לקחת בחשבון משתנים כמו גיל המבנה ואיכותו המשפיעים על הטיפול בבעיה, לכן רצוי להזמין מומחה בתחום.

  איתור רטיבות בתקרה

  קיים עוד גורם שכיח הגורם לנזקי רטיבות והוא עיבוי מים כתוצאה מבידוד לקוי. לפי התקן הישראלי והמפרט הכללי, קיימים מפרטים מדויקים לאיטום ובידוד קירות במבנים. הקירות החיצוניים בנויים כך שתהיה אטימה מפני חדירות מים ואיזולציה שתשמור על בידוד של חום וקור מהאקלים החיצוניים לטמפרטורות הפנימיות הרצויות לנו. איזולציה נבנית על ידי יצירת חלל ריק באלמנטים של קירות המעטפת החיצונית, ישנם אלמנטים המיוצרים בתוספת קלקר להגברת הבידוד ובנוסף ישנן שכבות טייח מבודד. במקרים של עבודה לקויה או סדיקה, ייווצרו חדירות זרמים של אוויר קר בקירות המעטפת החיצונית אשר יגרמו במוקדים אלו לעיבוי מים, כתמי רטיבות ועובש.

  לכל בעיות הרטיבות והנזקים הנלווים הנגרמים מהם, קיים טיפול ייחודי ויש לטפל בהם בהקדם לבל יחמירו.

  השפעות של נזקי רטיבות

  רטיבות הינה אחד הגורמים העיקריים המזיקים לעמידות המבנים. ככל שהבעיה מחמירה יותר, כך הטיפול בה הופך ליקר יותר. בתחום הבנייה יש להקפיד בנושא זה.

  נזקי רטיבות משפיעים על הנכס במספר אופנים:

  נזקי רטיבות במבנה גורמים לקורוזיה בברזל היציקות המבניות ולהיחלשות המבנה, לכתמי רטיבות וקילופי צבע בתקרות והקירות הפנימיים ואיתם היווצרות עובש, אך הבעיה המעיקה ביותר על המחייה היא ריח הטחב בארונות מטבח, ארונות בגדים וכו’ שלא ניתן להיפטר ממנו. ככל שהתקלות יטופלו בהקדם כך יפחתו הנזקים הנלווים בבית

  מ.ג שרותי בית מציעה פתרונות לטיפול בבעיות נזקי הרטיבות המתגלים בבית

  מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

    מאמרים נוספים

    בדיקות רטיבות בבית

    רטיבות בקיר חיצוני, רטיבות בקיר פנימי, רטיבות בקירות לא מעט אנשים נאלצים להתמודד עם נזקי רטיבות שנגרמו...

    קרא עוד
    קידום אתרים
    בית תוכנה לקידום אתרים