לשיחת ייעוץ עם המומחה 054-5426020

השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

  איתור נזילות ע”י בדיקות לחץ מים

  חברת מ.ג שירותי בית מציעה לכם מגוון פתרונות איתור במערכות האינסטלציה לבית בצורה המקצועית ביותר הכולל בדיקות מקיפות לכל הצנרת. צוות המומחים של החברה קשוב, מקצועי ומיומן, וכל בעיה תטופל בהתאם.

   

  מהי מדידת לחץ המים?

  בדיקת מד הלחץ מאפשר לנו לדעת את רמת הספקת המים לבית ובכך לתכנן ולקבוע את צורת החלוקה בבית.

  ממדידת לחץ המים בבית אפשר ללמוד רבות ובין השאר לאבחן נזילות. למשל, לא פעם אנו נתקלים בברז שלא מספק לנו מים כנדרש ומבדיקת לחצים ניתן לדעת האם התקלה נקודתית או מערכתית. וכן אם יחס המים אינו מאוזן, כלומר שהלחץ נמוך מדי או לא יציב – סימן שישנה תקלה ויש לחשוף אותה ולטפל בה במהירות. המומחים של חברת מ.ג שרותי בית יודעים לזהות את כלל התקלות והבעיות בצנרת, וימצאו את הפתרון היעיל והמדויק ביותר עבורה. העדיפו מומחה שיבצע בדיקות ע”י לחץ מים באופן מקצועי ומסודר.

   

   

  איתור נזקים מצנרת מים קרים, חמים, הסקה וכד`

  במקרה של נזילה ממערכות מים ניתן לדעת ע”י בדיקות לחץ מים מאיזו מערכת מים הדליפה: מים קרים / חמים / הסקות / מערכות סולריות / מערכות כיבוי וקווים ראשיים. ובכך לאתר את המקור המדויק שלה, כדי לאמוד את היקף הנזק וכמובן גם את צרכי התיקון. נזילת מים מצנרת מים קרים או חמים למשל, ייגרמו להצפת האזור בו עוברת הצנרת ולנזק רטיבות כמעט באופן מידי, כיוון שצנרת זו מקבלת הספקת מים קבועה בדרך כלל בלחץ של 4 עד 5 בר לבתים פרטיים. בנזק צנרת מסוג זה האזור בו עוברת הצנרת יוצף וההתפשטות המים לא תיפסק עד לעצירת הזרימה או תיקון הנזק. כאשר קיימת נזילת מים פעילה סימנים אלו יתגלו מיד בתקרה מלמטה או נביעת מים מהרצפה או הצפת הבית במקרה של פיצוץ בצנרת גלויה. במקרים אלו ייגרמו נזקי רטיבות בשטח רחב יותר בבית. צנרת מערכות מים קרים וחמים נבדקת בראש ובראשונה בשיטה קונבנציונלית באמצעות מכשיר בדיקת לחץ תוך הפרדה מוחלטת של המערכות על מנת לאמת דליפה פעילה. כמו כן, צנרת זו נבדקת לפי שיקול הדעת של המומחה במגוון דרכים ובאמצעות מספר מכשירים: מצלמה תרמית לזיהוי מדויק של מיקום הנזילה בתוך המבנה, מכשיר אקוסטי לאיתור וסימון מדויק של נזילה בצנרת פנימית וחיצונית, מכשיר קורלציה לצורך מדידה וניתוח מיקום הנזילה בצנרת חיצונית, מכשיר לאיתור בגז לאיתור מדויק של דליפת מים בצנרת פנימית וחיצונית וכן מכשירים ועזרים נוספים.

   

  לסמוך רק על מומחים

  ישנן כמה שיטות לאתר את המיקום המדויק של התקלה, וחברת מ.ג שרותי בית מציעה לכם ליהנות מהצוותים המומחים שלה וממכשור מתקדם וחדשני. הבדיקות אינן כרוכות בוויתור על השגרה, וזאת מתוך התחשבות והבנה של צרכי הלקוחות. רבים פונים לחברת מ.ג שרותי בית לאחר שזיהו תקלה, או לאחר שניסו לטפל בה בכוחות עצמם או במקרים חמורים מכך לאחר שמספר בעלי מקצוע לא העלו בידם תוצאות והבעיה הסתבכה והחמירה. חשוב להבין שמצבים כאלה, ובמיוחד מצבים שלכאורה דורשים בדיקות פשוטות – הם המטעים ביותר, ויש להיעזר אך ורק במומחים, כבר מרגע זיהוי הבעיה.

   

  לאיתור מדויק של נזילות מים בצנרת,

  צרו קשר עם חברת מ.ג שירותי בית והפתרון בדרך אליכם…

  מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

    מאמרים נוספים

    גילוי נזילות

    על ידי גילוי נזילות, תוכלו גם אתם להבין האם תשתיות המבנה עובדות כראוי, וכיצד ניתן לתחזק אותן....

    קרא עוד
    קידום אתרים
    בית תוכנה לקידום אתרים