לשיחת ייעוץ עם המומחה 054-5426020

השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

  איתור נזקי צנרת

  עם הזמן כשהצנרת מתיישנת, היא מתחילה להחליד, להיסדק ולאט לאט היא יכולה לגרום לקילוחי מים לצאת מתוכה. במקביל קיימים דליפות מים מצנרות מים כתוצאה מביצוע לקוי.

  ברוב המקרים, לא נדע זאת עד שנגלה סימנים ויזואליים דמוי קילופים והתנפחויות צבע בקירות או כתמי רטיבות בתקרות. זה הזמן להזמין מומחה לצורך איתור נזקי מים.

  שירות איתור נזקי מים נדרש לרוב בדירות ישנות שבה הצנרת בשלבי ריקבון מתקדם, אך גם בדירות חדשות שזה עתה נכנסו אליהן דיירים מתגלים כשלים וליקויים בצנרת החדשה. במקרים אלו, ברור שהצנרת לא הונחה נכון או גרוע מכך, מדובר בצנרת ברמה ירודה שעלולה לגרום לתקלות חוזרות ונשנות. לכן לא פעם אנו נדרשים להזמין שירותי אינסטלציה לתקלות. מומלץ להזמין בדיקה בה תוכלו לקבל דו”ח מפורט שיסביר לכם את מצב הצנרת הכללית.

  אנחנו בחברת מ.ג שרותי אינסטלציה מבצעים תהליך של איתור דליפות מים ובדיקת מצב הצנרת הכללית של הבית, אנו בוחנים את כל הבית ומציגים מידע בדו”ח מפורט על מצב הצנרת והתשתיות הכלליות של המבנה.

  איתור וגילוי נזקי מים

  מדוע חשוב לבצע את הבדיקה?

  בבית חדש שזה עתה נכנסתם אליו, לכאורה לא צריכה להיות שום סיבה שתהיה בעיה בצנרת. ובכן זו טעות לחשוב כך, גם בבתים חדשים מתגלים לא פעם בעיות בצנרת, אם לא תזמינו בדיקה ותטפלו בתקלות מיד הן עלולות להחמיר ולהתגלות כשכבר קיימים נזקים נוספים. עדיף להזמין שירות בדיקה לפני קניה לפני שאתם נכנסים לבית או מיד עם כניסתכם. כך תוכלו להיות מוכנים להמשך וחשוב מכך, אם יש צורך בתיקון מסוים, תוכלו לעשות זאת לפני הכנסת הרהיטים והציוד לדירה.

  בבית ישן, ככל שתבדקו ותמנעו תקלות מוקדם יותר, הבית יישמר. בנוסף, אם תתמהמהו בהזמנת שירות איתור נזקי צנרת, הדבר יכול לגרום לנזקים נלווים גדולים יותר. הצטברויות של רטיבות במבנה גורמים לפריחות עובש וריחות טחב בארונות מטבח ובגדים, אשר פוגעים באיכות החיים שלכם לאורך שנים.

  אנחנו בחברת מ.ג שירותי אינסטלציה מציעים לכם להזמין שירות איתור נזקי מים בהקדם ואנחנו נדאג לאתר כל תקלה ולטפל בה בהקדם.

  בשנים האחרונות, נוכל לספר שתחום איתור נזילות מים הוא מהתחומים הפופולאריים ביותר בעולם האינסטלציה. עם זאת, רק מקצועניים יודעים לעשות זאת נכון, ואנשי הצוות של מ.ג שרותי אינסטלציה מתמחים בתחום ונחשבים בין הטובים והמובילים בישראל.

  מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

    שירותים נוספים

    ייבוש תת רצפתי

    כאשר קיימת רטיבות תת רצפתית, הזמן הוא פקטור מרכזי אשר משפיע על כמות הזנק שתיגרם כתוצאה מהרטיבות. בעבר...

    קרא עוד
    קידום אתרים
    בית תוכנה לקידום אתרים