לשיחת ייעוץ עם המומחה 054-5426020

השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

  איתור נזילות מים תת קרקעיות

  שירות איתור נזילת מים בתשתית צנרת תת קרקעית פרטית או משותפת נדרש לרוב בבתים ישנים שבה הצנרת בשלבי ריקבון מתקדם, אך גם בבתים חדשים שזה עתה אוכלסו, מתגלים כשלים וליקויים בצנרת החדשה. במקרים אלו ברור שהצנרת לא הותקנה נכון או גרוע מכך, מדובר בצנרת ברמה ירודה שעלולה לגרום לתקלות חוזרות ונשנות. לכן, לא פעם אנו נדרשים להזמין שירותי אינסטלציה לתקלות. מומלץ להזמין בדיקה בה תוכלו לקבל דו”ח מפורט שיסביר לכם את מצב הצנרת הכללית.

   

  איך מאתרים נזילת מים מצנרת חיצונית?

  איתור של מוקד נזק צנרת או מקור דליפת מים בצורה מדויקת הינו מורכב מאוד.

  לכל דליפת מים הנראית לעין או המורגשת בחשבון החודשי יש את סוג הצנרת ואת מקור הנזק שלה, ועל בעל המקצוע לקבוע את שלבי הבדיקה ועם אלו מכשירים העומדים לרשותו לבצע את האיתור. יש לציין כי לכל מערכת מים אופן הבדיקה ייחודית ועל בעל המקצוע להתאים את המכשור המתאים לה. ברוב המקרים נדרשת בדיקה בכמה שלבים המצריכה מספר מכשירים טכנולוגיים, לכך דרוש בעל מקצוע מומחה היודע לקבוע את צורת הבדיקה ע”מ לקבוע את מקור הנזק ודרך הטיפול בה.

   

  טיפול מוקדם בבעיה

  הרבה פעמים קורה שתקלה גורמת לנזק כבד, במיוחד אם היא לא מטופלת בזמן. בין אם מדובר בבזבוז רב של מים או בתקלה הגוררת אחריה שורה של נזקים נלווים. אלה יביאו להוצאות נוספות ולטרחה שהיה ניתן למנוע. לכן, ישנה חשיבות מכרעת לבדיקת הצנרת בהקדם ולאיתור הנזילה במדויק. חברת מ.ג שרותי בית מציעה לכלל לקוחותיה שרות רחב לפתרון הבעיה.

   

  מבינים את הלקוח

  אנשי הצוות של החברה נותנים עדיפות לשני מרכיבים מרכזיים בטיפול בכל סוג של בעיה: מענה מהיר ובהיקף מלא. משמעותו של השילוב בין שני מרכיבים אלה, היא שלא נעשה תיקון מאסיבי שלא לצורך, אלא מתוך התחשבות וכדאיות כלכלית, וכך מתבצעות פעולות נכונות שבאמת הכרחיות לתיקון. המומחים של מ.ג. שירותי בית מנוסים במציאת פתרון נכון לתקלות, כך שאין לחשוש מביצוע של פעולות מיותרות.

  צרו קשר עם חברת מ.ג שירותי בית ותקבלו מידע מדויק ופתרון הולם!

  מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

    איתור נזילות מים תת קרקעיות

    קידום אתרים
    בית תוכנה לקידום אתרים