לשיחת ייעוץ עם המומחה 054-5426020

השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

  איתור נזילות בתוך הבית

  ישנן שורה של בעיות שנחשבות נפוצות בעולם האינסטלציה, הבעיה הראשית היא נזילות מים. בעיה זו עלולה לגרום לנזקים רבים אם לא מטפלים בה בהקדם. הטיפול צריך להתבצע על ידי איש מקצוע מומחה היודע כיצד לטפל בבעיה בצורה טובה ומהירה. ככל שהטיפול יהיה טוב ומהיר יותר כך העלויות הנלוות לבעיה זו, יהיו קטנות יותר.

  בחברת מ.ג שרותי בית מודעים היטב לכל התקלות ולנזקים הנגרמים מכך ולכן החברה מציעה שרות איכותי לטיפול בבעיות נזילות מים. ישנן לא מעט חברות אינסטלציה שמתמחות באיתור נזילות מים, אך מניסיונם של לקוחות רבים שנצרכו לשירותי איתור, חברת מ.ג שירותי בית נחשבים לטובים ביותר בתחום בזכות אנשי הצוות המקצועיים, המערכות לאיתור נזילות מים המתקדמות ועבודה יסודית.

  מבט כללי

  על מנת להבין את כל התמונה, כאשר מתגלים נזילות מים, צריך להסתכל לא רק על התקלה עצמה אלא גם על הנזקים הנלווים, על ההוצאות שמתווספות במידה ולא מטפלים בנזילות המים בהקדם. בתחום זה אפשר להשיג אינסטלטורים שדורשים עבור תיקון נזקי צנרת מחירים זולים, אך אם מדובר בבעלי מקצוע לא מיומנים ולא יסודיים, מחיר התקלה יכול להגיע לאלפי שקלים. על מנת שלא תמצאו את עצמכם נאלצים להתמודד עם נזקים נוספים ונזקים נלווים יותר גדולים כגון ספיגת מים בקירות, החלפה או תיקון רכוש, נזקים לשכנים ועוד… מומלץ להזמין מומחה מטעם חברת מ.ג שרותי בית לאבחון התקלה. אז אומנם ישנם עלויות בדיקה ואבחון אך זה יכול לפתור לכם עלויות גבוהות הרבה יותר.

  תהליך מחושב

  תהליך הבדיקה לאיתור נזילות מים והגורמים לרטיבות דורש זמן ועלות כספית אך חוסך שבירות והרס מיותר שעלותן גבוהות הרבה יותר. במהלך הבדיקה יעשה שימוש בכל האמצעים הטכנולוגים העומדים לרשות המומחים של חברת מ.ג שרותי בית ומיד עם גילוי מקור הבעיה יינתנו לכם תשובות מדויקות בדבר התקלה והפתרון לתיקון הנזק. כל תהליך ביצוע התיקון ידון אתכם תחילה ובמידה ונידרש לתיקון, הטיפול בנזק יעשה באמצעותנו.

  יש לציין, במקרים רבים נזילת מים יכולה להיווצר מדירה סמוכה ודירה שנמצאת מעל הדירה שלכם. במקרה זה על השכנים מוטלת האחריות להזמין בדיקה ולטפל בבעיה וכן לטפל בנזק שנגרם לכל השכנים מסביב. בית המשפט קבע בעבר מספר פעמים שהאחריות מוטלת על הדירה ממנה נגרם הנזק. אנחנו מציעים לכם להזמין שרות גילוי נזילות מים על מנת לוודא שהבעיה איננה נמצאת אצלכם ואם כן שהיא תטופל באופן מיידי לפני שהיא תגרום נזק גדול יותר לכם ולשכנים שלכם.

  הזמינו עוד היום שרות בדיקה לאיתור וגילוי נזילות

  מים והפתרון בדרך אליכם…

  מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

    שירותים נוספים

    בדיקות לחות

    חברת מ.ג שירותי בית מביאה לכם את מיטב המומחים בתחום, ובזכות מכשור מתקדם, צוות עבודה איכותי ומקצועי,...

    קרא עוד
    קידום אתרים
    בית תוכנה לקידום אתרים