את פעולת איתור הנזילות ניתן לבצע בכמה דרכים, כאשר המתקדמת והיעילה ביותר מכולן היא באמצעות צילום תרמוגרפי. את הצילום מבצע איש מקצוע מומחה מטעם חברת מ.ג. שירותי בית, והתהליך אורך זמן מועט מאד יחסית, ללא שבירות והרס – זאת בזכות הטכנולוגיה המתקדמת אותה מציע מכשיר המדידה.

מהו צילום תרמוגרפי?

צילום תרמוגרפי מאפשר לאבחן בחללים שאינם נראים לעין כגון: מתחת לריצוף או בתוך הקירות, מוקדי רטיבויות והתפשטויות מים. זהו למעשה תהליך מורכב, הצילום התרמי מודד את יחסי הטמפרטורות בחללים השונים במבנה ובעזרת ניתוח הצילום על ידי מומחה החברה מתקבלת תמונת מצב מדויקת המספקת פתרון מלא לאיתור הנזילות והרטיבויות.

יש פתרון לכל מצב

את הצילום התרמוגרפי ניתן לבצע במצבים שונים, במקרה של חוסר ודאות לגבי הצנרת וכשקיים חשש לגבי רטיבות בבית, בין אם מדובר בתקלה חדשה או תקלות חוזרות ונשנות שברצונכם לשים להן סוף, ובכדי להיות בטוחים שהבעיה תאובחן במדויק על מנת לחסוך עלויות כספיות גדולות ועגמת נפש מיותרת, מומלץ להשקיע בצילום תרמי מקצועי ולהיות בטוחים שהנזקים יאובחנו ויתוקנו כהלכה.

מיטב המומחים כאן בשבילכם

חברת מ.ג שרותי בית מתמחה במציאת פתרונות חכמים לכל בעיות נזילות המים והרטיבויות, זאת תוך התחייבות לתוצאות מדויקות. אנשי הצוות המומחים של החברה יעניקו לכם את כל המידע הדרוש בנוגע לתיקון שיש לבצע, תוך הימנעות משבירות והרס שלא לצורך. כל החלטה תתבצע בשיתוף פעולה מלא אתכם, וכמובן הצוות המקצועי של החברה ידאגו ללוות אתכם בכל תהליך הטיפול בנזק.

לקבלת ייעוץ והדרכה נוספת בנוגע לאיתור נזילות מים,

צרו קשר עם חברת מ.ג שירותי בית,

ומומחי החברה ישמחו לעמוד לשירותכם.

עוד בנושא:

אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום:

בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים
WhatsApp chat