לשיחת ייעוץ עם המומחה 054-5426020

השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

  איתור נזילות בבניין מגורים – כל מה שצריך לדעת

  כאשר קורית נזילה בדירה בבניין מגורים, לא רק בעלי הדירה בה יש את הנזילה סובלים, אלא גם כל שאר דיירי הבניין שגרים בשכנות אליהם. אם אנחנו רואים שהייתה נזילה בקירות הבית שלנו או בתקרה, כדאי לנו לשכור אינסטלטור שיבצע בבניין בו אנחנו גרים איתור נזילות בבניין מגורים. 

  באמצעות איתור הנזילה, נוכל לדעת, האם המקור לנזילה הוא בבית שלנו או בבית של השכנים שלנו. לאחר שנגלה את המקור לנזילה יהיה לנו קל יותר לטפל בכך ולפתור את הבעיה. כאשר אנחנו מזהים נזילה חשוב מאוד לטפל בכך כמה שיותר מהר, בשביל שהנזק שנגרם כתוצאה מהנזילה לא יחמיר עם הזמן שיעבור עד שהיא תטופל.   

  איך אפשר לאתר נזילות בבניין מגורים?

  איתור נזילות וכשל באיטוםאז איך אפשר לאתר נזילות בבניין מגורים? איתור נזילות בבניין מגורים, זה המומחיות של אינסטלטורים. אם התרחשה נזילה בדירה שלנו, כדאי לנו לפנות לאינסטלטור שיאתר את המקור שלה. האינסטלטור, יוכל להכניס מצלמה מיוחדת וקטנה לתוך הצנרת של הבניין שלנו ושל הדירה שלנו באופן ספציפי ולבדוק מה המקור של הנזילה באמצעות צילום הנזלת ואיתור של תקלות בה.

  איתור נזילות בבניין רב קומות – מה המשמעות המשפטית של זה?

  איתור נזילות בבניין מגורים רב קומות, יכול להיות בעל משמעות משפטית רבה. המשמעות המשפטית של נזילה שהמקור שלה הוא בדירה של השכנים שלנו, היא שהשכנים שלנו צריכים לממן את תיקון הנזקים שהנזילה גרמה בנכס שלנו ואף לפצות אותנו בגין עוגמת נפש. אם השכנים שלנו לא מסכימים לפצות אותנו כדאי לנו לשקול בחיוב לתבוע אותם בבית המשפט. כדאי לנו, לעשות הכול בשביל למנוע מצב שבו נתבע את השכנים שלנו, כי יחסי שכנות טובה הם דבר חשוב מאוד. חשוב שננסה לא להיכנס לסכסוך שכנים עם השכנים שלנו בבניין – כי זה יכול להיות מאוד לא נעים.

  מה יכול להיות המקור לנזילות בבניינים רבי קומות?

  מה יכול להיות המקור לנזילות בבניינים רבי קומות? איתור נזילות בבניין מגורים יכול לאפשר לנו לזהות את המקור לנזילות שונות בבניין. המקור לנזילות בבניין יכול להיות נזילה ברצפה של הבית שלנו השכנים שלנו, נזילה בגג או נזילה בצנרת בשל הצפה או פיצוץ. אם למשל לשכנים שלנו הייתה הצפה בשירותים, אז יכול מאוד להיות שהתקרה שלנו והקירות של הדירה שלנו, שנמצאת מתחתן תושפע מכך.

  בסופו של דבר, אם קרתה נזילה בדירה שלנו, חשוב שנזהה מה המקור שלה. זיהוי מקור הנזילה יאפשר לנו לדעת מי נושא באחריות לנזילה ומי צריך לשלם על ההוצאות הכספיות שהיא גרמה להן. חשוב מאוד לזהות את מקור הנזילה בעזרת אינסטלטור מומחה. לא כל אינסטלטור יודע לזהות מקור של נזילות וכדאי לשכור אך ורק אינסטלטור שהוא מומחה לכך. 

  מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

    מאמרים נוספים

    תיקון נזקים נלווים

    חברת מ.ג שירותי בית מתמחה זה למעלה מעשרים שנה במציאת פתרונות מהירים ומדויקים למגוון הנזקים והתקלות הנגרמים...

    קרא עוד
    בדיקות רטיבות בבית

    רטיבות בקיר חיצוני, רטיבות בקיר פנימי, רטיבות בקירות לא מעט אנשים נאלצים להתמודד עם נזקי רטיבות שנגרמו...

    קרא עוד
    נזק רטיבות

    רטיבות בקיר חיצוני, רטיבות בקיר פנימי, רטיבות בקירות לא מעט אנשים נאלצים להתמודד עם נזקי רטיבות שנגרמו כתוצאה...

    קרא עוד
    קידום אתרים
    בית תוכנה לקידום אתרים