לשיחת ייעוץ עם המומחה 054-5426020

השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

  איתור נזילות מים באמצעות מכשיר קורלציה

  הצנרת…

  עם הזמן כשהצנרת מתיישנת, היא מתחילה להחליד, להיסדק ולאט לאט נגרמים קילוחי מים מתוכה או דליפות מים קבועות וקיצוניות במקרה הגרוע. ברוב המקרים, לא נדע זאת עד שנגלה סימנים ויזואליים דמוי נביעת מים מהקרקע בשטחים מסביב לבניין או בחשבון המים שברוב המקרים מלווה במכתב מרשות המים על חריגה בצריכה. זה הזמן להזמין מומחה לצורך איתור נזילות מים.

  מכשיר הקורלציה

  בשנים האחרונות, נוכל לספר שתחום איתור נזילות מים הוא מהתחומים הפופולאריים ביותר בעולם האינסטלציה. עם זאת, רק מקצועניים יודעים לעשות זאת נכון, ואנשי הצוות של מ.ג שרותי בית מתמחים בתחום ונחשבים בין הטובים והמובילים בישראל.

  מערכת חדשנית זו פועלת בדרך אנליזת ספקטרום רעש הנזילה. זהו תהליך מתוחכם לקוהרנטיות וניתוח הסינגלים המוצגים במהלך ההפעלה פלוס אינדיקציה מתמשכת בזמן אמת לאיכות הקורלציה. באמצעות מכשיר טכנולוגי מתקדם זה, מתבצע תהליך מתוחכם של התאמת דרישות נתוני המדידה תוך אנליזת תדרים מלאה לאופטימליות ואיכות תוצאת המדידה לאיתור מיקום הנזילה. איתור מסוג זה מיועד בעיקר לקווי צנרת מים חיצוניים ארוכי תווך.

  בחברת מ.ג שירותי בית האנשים הם שעושים את ההבדל…

  אנחנו בחברת מ.ג שרותי בית מבצעים תהליך של איתור ומיפוי התשתית, בדיקה מדויקת של מצב הצנרת ואיתור מדויק של התקלה, אנו בוחנים את כל הצנרת ומציגים מידע בדו”ח מפורט על מצב הצנרת והפתרון המומלץ.

  להזמנת שרות איתור נזילות מים בצנרת חיצונית , צרו קשר עם חברת מ.ג שירותי בית , ומומחי החברה ישמחו לעמוד לשירותכם.

  מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

    מאמרים נוספים

    גילוי נזילות

    על ידי גילוי נזילות, תוכלו גם אתם להבין האם תשתיות המבנה עובדות כראוי, וכיצד ניתן לתחזק אותן....

    קרא עוד
    בדיקות רטיבות בבית

    רטיבות בקיר חיצוני, רטיבות בקיר פנימי, רטיבות בקירות לא מעט אנשים נאלצים להתמודד עם נזקי רטיבות שנגרמו...

    קרא עוד
    קידום אתרים
    בית תוכנה לקידום אתרים