לשיחת ייעוץ עם המומחה 054-5426020

השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

  איתור נזילה

  איתור מוקדם של נזילות וחדירות מים בבית הינו קריטי להמשך הטיפול, כיוון שאבחנה מדויקת של הבעיה תביא לפתרונה הנכון ולמניעת נזקים נוספים. חברת מ.ג שרותי בית מתמחה במתן שירותי איתור ופתרונות לכל תקלה של נזקי צנרת וחדירות מי גשמים הגורמים לנזילות מים ונזקי רטיבות. מלבד זאת, מציעה החברה שירותי ליווי ופיקוח על בעלי מקצוע מטעם הלקוח או תיקון הנזקים באמצעות בעלי מקצוע מטעם החברה הכוללת אחריות תחת קורת גג אחת.

  מומחים לאיתור נזילות

  איתור נכון של נזילות וחדירות מים במבנה יכול להתבצע רק על ידי שילוב של שני גורמים יחד – אנשי צוות מומחים ומנוסים, ומכשור טכנולוגי מתקדם. בעזרת שני אלה, מובטח אבחון מדיוק של הכשלים הגורמים לנזקים. כך תוכלו להיות בטוחים כי הבעיה שהובילה לנזקי מים טופלה במלואה.

  שקיפות מול הלקוחות

  אחד מאבני היסוד של החברה הוא שקיפות ואמינות מול לקוחותיה, לכן, על כל פרט ושאלה תקבלו מידע מפורט ומלא. אנשי הצוות של מ.ג שרותי בית ילוו אתכם בכל שלב ויינתן לכם הסבר מקיף בנוגע לנעשה בביתכם. כך, תוכלו לבצע החלטות משמעותיות לגבי ההמשך בכל התהליכים, ותזכו לשיתוף פעולה מלא בשילוב שיקולם המקצועי של יועצי החברה. 

  שירות עם ניסיון

  מ.ג שרותי בית מעניקה יחס אישי ומענה מקצועי ללקוחותיה זה למעלה מעשרים שנה, ועל הטיפול המסור יעידו אלפי לקוחותיה המרוצים. אם בביתכם התגלתה רטיבות או נזילה וברצונכם לקבל הדרכה וייעוץ בנוגע להמשך הטיפול, פנו עוד היום אלינו והמומחים של החברה ישמחו לעמוד לשירותכם.

  לאיתור נזילות מקצועי ולקבלת פתרונות – צרו קשר עוד היום עם חברת מ.ג שרותי בית

  איתור נזילה בפריסה בארצית

  חברת מ.ג מספקת שירותי איתור נזילות מים בפריסה ארצית.

  איתור נזילות בצפון
  איתור נזילות במרכז
  איתור נזילות בתל אביב
  איתור נזילות בנתניה
  איתור נזילות בהרצליה
  איתור נזילות ברעננה
  איתור נזילות ברמת גן
  איתור נזילות בגבעתיים
  איתור נזילות בראשון לציון
  איתור נזילות בירושלים
  איתור נזילות בחיפה

  מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

    שירותים נוספים

    קידום אתרים
    בית תוכנה לקידום אתרים